Scroll to top

Mówcy

Mówcy 2023

Ks. Mirosław Maliński ``Malina``

Ks. Mirosław Maliński ``Malina``

Kapłan diecezji wrocławskiej związany z młodzieżą akademicką. Prowadzi Centralny Ośrodek Duszpasterstwa Akademickiego ``Maciejówka``. Założyciel i redaktor naczelny portalu 2ryby. Autor książek, mówca, organizator kursów przedmałżeńskich dla narzeczonych.

Maja Sowińska

Maja Sowińska

Mama Róży i Jazona, żona Krzysztofa, z którym głosi Dobrą Nowinę głównie poprzez działalność fundacji SOWINSKY, której jest współzałożycielką. Na co dzień związana ze wspólnotą Głos Pana ze Skierniewic. Katoliczka, z wykształcenia judaistka, z usposobienia, jak sama o sobie mówi, artystka. Jest kompozytorką i autorką tekstów pieśni. Tworzy muzykę dla chwały Boga. Wprowadza nową jakość modlitwy uwielbienia poprzez odważne głoszenie powtórnego przyjścia Jezusa.

Ks. Adrian Fajkowski

Ks. Adrian Fajkowski

Wikariusz parafii p.w. św. App. Piotra i Pawła w Strzegomiu. Opiekun wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym ``Arka``. Katecheta, którego kazań nie tylko na lekcjach religii, ale i z kościelnych ławek z pasją wysłuchują dzieci. Zaangażowany w prace z młodzieżą i ukazywanie jej Boga, jako Miłującego Ojca. Gorliwie podąża za głosem Ducha Świętego, zarażając tym swoich parafian.