Scroll to top

Mówcy

Mówcy 2024

Ks. dr Marek Dziewiecki

Ks. dr Marek Dziewiecki

Ksiądz katolicki, duszpasterz, rekolekcjonista. Psycholog specjalizujący się w obszarach profilaktyki i terapii uzależnień, autor książek i audiobooków z dziedziny psychologii wychowawczej, przygotowania do życia w rodzinie i profilaktyki. Dyrektor telefonu zaufania „Linia Braterskich Serc” Caritas Diecezji Radomskiej. Jego osiągnięcia zostały docenione przez nadanie mu Medalu Komisji Edukacji Narodowej, co stanowi jednoznaczne potwierdzenie jego wkładu w rozwój edukacji, profilaktyki i terapii społecznej.

Marta Miłuńska

Marta Miłuńska

Psychoterapeutka, wokalistka, liderka i założycielka Projektu Przebudzenie. Na co dzień związana z charyzmatyczną wspólnotą Bet Lehem w Warszawie. Współorganizatorka Szkoły Uwielbienia. Jej serce przepełnione jest pasją do uwielbiania Boga. Z gorliwością dzieli się swoim doświadczeniem żywej obecności Boga w jej życiu oraz uczy modlitwy uwielbienia na licznych konferencjach i warsztatach. Prywatnie szczęśliwa żona i matka trojga dzieci.

Aneta Zabrzewska

Aneta Zabrzewska

Jak sama o sobie mówi „z wykształcenia farmaceutka, z wyboru serca zielarka”. Jej pasją jest ziołolecznictwo, Trenerka VCC, wykładowczyni Studium Św. Hildegardy w Legnicy. Posiada certyfikat animatora LaudatoSi. Pała miłością do nature printingu – stempluje darami natury, głównie roślinami leczniczymi. Spełnia się w rękodziele zdobionym ziołowymi motywami. Założycielka Ziołowej Pracowni, prowadzi wykłady i warsztaty dla dzieci i dorosłych, na których dzieli się swoją bogatą wiedzą nt. ziołolecznictwa.